Встановлення відеоспостереження

Сьогодні на ринку існує величезна кількість всіляких систем для побудови системи безпеки в Києві. Системи відеоспостереження є невід’ємною їх частиною. За допомогою систем відеоспостереження Ви зможете здійснити контроль на різних об’єктах. Наша компанія пропонує послуги з проектування систем відеоспостереження будь-яких типів і будь-якої складності, впровадження та обслуговування таких систем, а також інтеграцію систем відеоспостереження з охоронними сигналізаціями.

Ми надаємо такі послуги:
  • монтаж вуличних камер;
  • встановлення камер відеоспостереження в приміщенні;
  • встановлення, підключення, налагодження та пуск цифрових IP систем;
  • підключення та налаштування відеореєстраторів;
  • монтаж кабельних систем;
  • налаштування програмного забезпечення систем відеоспостереження;
  • модернізація застарілого відеоспостереження.
Які об'єкти ми обслуговуємо:
1
Відеоспостереження для підприємств
Забезпечення безпеки об'єкта спостереження за підприємством, його периметром, виробничими, складськими та офісними приміщеннями. Контроль переміщення персоналу, контроль руху техніки, поставки та відвантаження продукції.
2
Відеоспостереження в офісі
Контроль персоналу на робочих місцях під час робочого дня, особливо у відсутності керівництва.
3
Відеоспостереження для житлових комплексів
Контроль внутрішньої і зовнішньої території та припинення несанкціонованого доступу, контроль за автостоянкою, контроль за дітьми, що грають у дворі. Запобігання крадіжок і вандалізму на території комплеск.
4
Медзаклади
Контроль якості послуг, що надаються, забезпечення безпеки персоналу та відвідувачів, запобігання загрози помилкових звинувачень.
5
Квартири та приватні будинки
Контроль безпеки території та збереження цінних речей в будинку. Запобігання розкрадань і крадіжки майна.
6
Відеоспостереження в місті
Забезпечення охорони громадського порядку і громадської безпеки, припинення антисоціальної поведінки і вандалізму. Можливість оперативного отримання інформації з об'єктів міста і доступ до відеоархіву.
Наші переваги

Більше 15 років успішного доствіду

Більше 100 задоволених клієнтів

Сертифіковані та професійні фахівці

Суворе дотримання термінів виконання робіт

Якісне обслуговування після завершення робіт

Використання сучасного обладнання

Выполненные проекты
Основные бренды

Замовте виїзд фахівця та безкоштовну консультацію

відправте запит і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

або телефонуйте за номерами

Установка системи відеоспостереження в Києві та Київській області.

Установка відеоспостереження складається з декількох етапів. Спершу, нашими фахівцями, розробляється проект системи відеоспостереження. Складається план об’єкта з подальшим розрахунком точок відеоспостереження. Для цього на об’єкт виїжджає наш фахівець, виїзд фахівця безкоштовний, для цього Ви можете оформити заявку на безкоштовний виїзд фахівця. Після розробки і узгодження плану системи відеоспостереження, фахівці компанії підберуть камери відеоспостереження підходять під умови і специфіку необхідного об’екта.В нашому інтернет магазині Ви можете купити відеокамеру в Києві Установка відеоспостереження в Києві може займати від декількох днів до декількох місяців, тому вартість установки відеоспостереження завжди визначається в кожному випадку індивідуально і розраховується з вартості обладнання і вартості робіт з проектування та монтажу всієї системи. Відеоспостереження, на сьогодні – один з найефективніших способів цілодобового контролю.

Алькор © Всі права захищені.

Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ