Система контролю і управління доступом

Установка систем контролю і управління доступом це оптимальне рішення для офісів або підприємств. Компанія Алькор успішно працює на ринку впровадження таких систем вже більше п’яти років. Крім інших послуг ми пропонуємо Замовнику виконати монтаж і установку СКУД, а також інтегрувати її з іншими системами безпеки: відеоспостереження, охоронна сигналізація та інших подібних.

Для того, щоб фахівець приїхав до Вас, Ви можете оформити заявку на безкоштовний виїзд фахівця.

Основні можливості СКУД:
  • контроль і управління доступом;
  • збір і надання статистичної інформації;
  • доступ співробітника тільки за особистим ID;
  • облік робочого часу;
  • автономність роботи системи;
  • охорона об'єкта в реальному часі;
  • віддалене керування системою через інтернет або через телефон;
  • інтеграція систем контролю доступу з іншими системами безпеки і охорони;
Системи контролю доступу поділяються на 2 основні типи:
1
Автономні системи контролю доступу прекрасно підходять для малих будівель і невеликих офісів. Такі системи не мають зв'язку з комп'ютером, а керування здійснюється за допомогою майстер-карт або ж за допомогою перемичок на самому блоці.
2
Мережеві СКУД обов'язково мають один або кілька керуючих комп'ютерів. Завдяки комп'ютеру в складі мережевих систем можна осуществлятть моніторинг подій на об'єкті і робити керування параметрами системи контролю. Такі системи мають більш гнучку і більш функціональну модель системи безпеки.
Наші переваги

Більше 15 років успішного доствіду

Більше 100 задоволених клієнтів

Сертифіковані та професійні фахівці

Суворе дотримання термінів виконання робіт

Якісне обслуговування після завершення робіт

Використання сучасного обладнання

Замовте виїзд фахівця та безкоштовну консультацію

відправте запит і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

або телефонуйте за номерами

Сьогодні системи контролю та управління доступом (скорочено СКУД) є невід’ємною частиною будь-якого сучасного офісу, так само як і кондиціонер, наприклад, або системи електронного бухобліку та документообігу. Крім цього СКУД є невід’ємною частиною загальної системи безпеки. І це абсолютно виправдано. Адже така система дозволяє контролювати всіх вхідних і вихідних людей з будівлі тим самим істотно обмежуючи можливість ронікновенія сторонніх осіб, що допомагає забезпечувати не тільки збереження матеріальних цінностей а й підвищує безпеку персоналу. Крім цієї функції система контролю і управління доступом дозволяє розмежовувати доступ співробітників і відвідувачів в різні відповідальні приміщення, а установка СКУД на прохідних підприємств дозволить автоматизувати роботу пропускного пункту або бюро перепусток виключаючи, так званий, людський фактор.

Алькор © Всі права захищені.

Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ