Пожежна сигналізація

Наша компанія «Алькор» виконує роботи з проектування, монтажу та обслуговування пожежної сигналізації в Києві. Ми пропонуємо монтаж системи безпеки в об’єктах будь-якого призначення. Ми здійснюємо продажу як повністю автономних систем так і систем пожежної сигналізації з виведенням оповіщення на пульт централізованої охорони. Важливо розуміти, що пожежна сигналізація призначається не тільки для забезпечення збереження майна а й для порятунку життя людей. Досягається це за рахунок своєчасного оповіщення пожежних служб при появі ознак загоряння, а також за допомогою передачі сигналу на автоматичні системи пожежогасіння.
Сучасна пожежна сигналізація забезпечує:
  • цілодобовий контроль стану території об'єкта
  • виявлення пожежі на самих ранніх етапах загоряння;
  • точне визначення місця загоряння або проникнення на об'єкт;
  • відсутність помилкових спрацьовувань;
  • надання інформації про подію в простій і зручній формі;
  • проведення самостійнї діагностики справності пристроїв;
  • виявлення, оповіщення і реагування;
  • контроль спроби злому системи;
  • резервну систему електроживлення.
Охоронно-пожежні сигналізації (ОПС) можна розділити на три види:
1
Неадресні (порогові) ОПВ - ними оснащуються переважно невеликі території об'єктів, в їх систему, найчастіше, включаються найпростіші датчики, номер яких і адреса приміщення не передаються на контрольну панель, яка буде показувати тільки номер шлейфу сповіщувачів.
2
Адресні ОПС - призначені для контролю середніх і великих об'єктів і дозволяють визначити конкретне місце виникнення пожежі або проникнення на територію завдяки вбудованим в монтажні цоколі або самі сповіщувачі схемами установки адреси і протоколам обміну інформацією.
3
Адресно-аналогові ОПС - є найбільш надійними та ефективними, їх системи контролю безперервно аналізують всю інформацію, що надходить від датчиків телеметричну інформацію: температуру повітря, наявність диму і т.д.
Наші переваги

Більше 15 років успішного досвіду

Більше 100 задоволених клієнтів

Сертифіковані та професійні фахівці

Суворе дотримання термінів виконання робіт

Якісне обслуговування після завершення робіт

Використання сучасного обладнання

Замовте виїзд фахівця та безкоштовну консультацію

відправте запит і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

або телефонуйте за номерами

Одними з переваг пожежної сигналізації є живучість і надійність. Під надійністю розуміють здатність системи своєчасно і достовірно сповістити про загорання, а також відсутність помилкових спрацьовувань. Пожежні розрахунки дозволяють вибрати шляхи евакуації людей і більш ефективно боротися з вогнем.
В процесі проектування системи пожежної сигналізації обов’язково повинні бути враховані характеристики вогнетривкості і пожежонебезпеки приміщення, а також складність евакуації людей з будівлі. Це один з ключових етапів розробки об’єкта для об’єднання систем пожежогасіння, видалення диму і евакуації людей.

Компанія «Алькор» також пропонує свої послуги з обслуговування та переоснащення систем пожежної сигналізації.

Проведення регулярного технічного обслуговування СПС гарантує загальну надійність системи. Дані заходи викликані необхідністю перевірки працездатності елементів і систем, а також, в разі, наприклад, перепланування приміщення, що виникли. Технічне обслуговування пожежної сигналізації нашими фахівцями забезпечує надійне і безвідмовне функціонування СПС при надзвичайній ситуації.

Ми надаємо гарантії на всі роботи від 1 року і подальше обслуговування. Для того, що б викликати фахівця на об’єкт безкоштовно, Вам просто треба оформити заявку на безкоштовний виїзд фахівця.

Алькор © Всі права захищені.

Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ