Охоронна сигналізація

Правильні встановлення та налаштування охоронної сигналізації дозволяє захистити майна від зловмисника і прибирає потреба наймати на постійну роботу охоронця. Такі системи охоронної сигналізації дозволяють цілодобово контролювати об’єкти будь-якої площі і складності, будь то офіс, квартира, заміський будинок, склад і т.д. У більшості випадків, вже наявність такої сигналізації просто відлякує зловмисників. Але якщо на об’єкт, що охороняється все-таки буде вчинено проникнення, то охоронна система дає можливість застати злочинців на місці або як мінімум розкрити злочин по гарячому сліду.

Де ми можемо встановити сигналізацію
  • в офісах та офісних центрах;
  • в житлових комплексах;
  • в квартирах;
  • в приватних будинках;
  • в магазинах та супермаркетах;
  • в медичних установах;
  • в школах та дитсадках;
  • на підприємствах;
Охоронні системи можна розділити на два типи:
1
Автономна система сигналізації - це тип сигналізації, який покликаний відлякати зловмисника не даючи завершити задумане злочин. Для цього можуть бути використані строб-спалахи, сирени або інші, привертаючі увагу, дії.
2
Пультова сигналізація - це сигналізація підключена до централізованого пульту спостереження. Така система, в разі спрацювання датчика, передає інформацію на центральний пульт або на інший бажаний приймач, наприклад GSM телефон.
До списку виконуваних нами робіт входять:
1
Проектування системи охоронної сигналізації
2
Монтаж системи охоронної сигналізації
3
Підключення охоронної сигналізації до пульту центрального спостереження
4
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
5
Підбір та закупівля необхідних пристроїв
6
Гарантійне і післягарантійне обслуговування встановленої сигналізації
Наші переваги

Більше 15 років успішного доствіду

Більше 100 задоволених клієнтів

Сертифіковані та професійні фахівці

Суворе дотримання термінів виконання робіт

Якісне обслуговування після завершення робіт

Використання сучасного обладнання

Замовте виїзд фахівця та безкоштовну консультацію

відправте запит і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

або телефонуйте за номерами

Компанія Алькор, спеціалізується на установці сучасних систем безпеки в Києві, і пропонує свої послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем охоронної сигналізації в Києві та Київській області. При виникненні потреби, наша команда може виїхати за межі Київської області.

Установка систем охоронної сигналізації здійснюється в кілька етапів, кожен з яких вимагає досвідчених виконавців і спеціальних знань і навичок. На підготовчому етапі фахівець нашої компанії обстежує об’єкт і складе список потенційних загроз продумуючи шляхи їх запобігання. Виїзд фахівця нашої компанії безкоштовний, для цього Вам треба оформити заявку на безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт.

Після ми визначаємо список необхідного системного обладнання. Залежно від того, який тип системи сигналізації обраний підбирається спеціалізоване обладнання з необхідним робочим функціоналом. При цьому будуть враховуватися вимог замовника, особливостей приміщення, його розмір і технічна оснащеність і т.п. Проект охоронної сигналізації складається в повній відповідності до вимог пожежної безпеки, а також з урахуванням регламенту проведення робіт і рекомендацій компанії-виробника встановленого обладнання. Після погодження та затвердження проекту замовником, а також підписання загальної кошторисної документації, фахівці приступають до настановних заходів.

Алькор © Всі права захищені.

Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ